Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Jaunumi e-pastā
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Saeimā diskutē par ekonomiskās neatkarības veicināšanu cilvēkiem ar invaliditāti

 

Saeimā piektdien, 2.decembrī, norisinājās ikgadējā diskusija “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”, kuras uzmanības centrā šogad bija jautājumi par ekonomiskās neatkarības veicināšanu, īpašu vērību pievēršot nodarbinātībai un uzņēmējdarbības attīstībai.
Diskusiju atklāja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, labklājības ministrs Jānis Reirs un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča.
Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” godināti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

 

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, īpašā ceremonijā tika godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas.


Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē. Bratislava, Slovākija, 2016.gada 2.decembrī

 

Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā noslēdzas Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes 6.sanāksme, kurā tika skatīti aktuālākie nodarbinātības dienestu darbības jautājumi, ka arī jaunās Eiropas Komisijas iniciatīvas nodarbinātības jomā.
Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē. Bratislava, Slovākija, 2016.gada 1.decembrī

 


Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē ietvaros notiekošajā Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē uzmanība tiek pievērsta četriem prioritāriem jautājumiem: ekonomiski spēcīga Eiropa, moderns vienotais darba tirgus, ilgtspējīga politika migrācijas un patvēruma jomā un globālos procesos iesaistīta Eiropa. Nodarbinātības veicināšanas jautājums ir visu Eiropas valstu darba kārtībā, nodarbinātību ietekmē arī demogrāfiskā situācija Eiropā, tāpēc nepieciešama aktīva rīcība dažādās jomās.
Forums “Atbalsts uzņēmējiem” 1.decembrī norisinās Smiltenē, bet 6.decembrī - Jelgavā

 

Piecās Latvijas pilsētās novembrī un decembrī norosinās forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. 1.decembrī forums “Atbalsts uzņēmējiem” reģiona uzņēmējus pulcē Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas ielā 1, Smiltenē), bet 6.decembrī tas norisināsies Jelgavā - Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, kas atrodas Svētes ielā 33 . Foruma darba laiks: no pulksten 10:00 līdz 16:00. Dalība forumā - bezmaksas.
Nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes sanāksme Bratislavā

 

Šī gada 1. un 2.decembrī Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā norisinās Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē rīkotā Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksme, kurā Latviju pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone.
Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” tiks godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

 

Īpašā ceremonijā tiks godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā. Pasākumā, kas notiks starptautiskās brīvprātīgo dienas priekšvakarā, tik sveiktas arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas. Svinīgā ceremonija, kurā piedalīsies arī labklājības ministrs Jānis Reirs, notiks sestdien, 3. decembrī plkst. 16.00, Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas telpās.
Pēc profesionālās un neformālās izglītības programmu apguves šī gada 10 mēnešos darbā iekārtojušies 9 310 NVA reģistrētie bezdarbnieki

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) bezdarbniekiem un darba meklētājiem piedāvā iespēju mācīties, iesaistoties Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta «Atbalsts bezdarbnieku izglītībai» pasākumos. Projekta ietvaros iespējams apgūt profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas, kā arī apmeklēt īsos kursus, seminārus un lekcijas konkurētspējas paaugstināšanai.
NVA veic darba devēju aptauju

 

No šī gada 21. līdz 25.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko darba devēju aptauju, lai izzinātu un izvērtētu darba devēju viedokli par NVA pakalpojumiem. Aptaujas rezultāti, kā arī aptaujas dalībnieku ierosinājumi un priekšlikumi tiks ņemti vērā, pilnveidojot turpmāko NVA piedāvājumu darba devējiem. Aptaujas jautājumi tiek nosūtīti elektroniski tiem darba devējiem, kas izmanto NVA pakalpojumus.
Līvānos un Kuldīgā NVA informēs par pakalpojumiem darba devējiem

 

22.novembrī Līvānu Kultūras centrā (Rīgas ielā 105, Līvānos) un 24.novembrī Kuldīgas Mākslas namā (1905.gada ielā 6, Kuldīgā) no pulksten 10:00 līdz 16:00 norisināsies forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko šī gada novembrī un decembrī piecās Latvijas pilsētās rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīga
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

Jūsu viedoklis par NVA saņemtajām karjeras konsultācijām

  neesmu piedalījies/piedalījusies
  ļoti lietderīgas, pilnībā apmierina
  lietderīgas, apmierina
  vidēji lietderīgas, daļēji apmierina
  mazlietderīgas, neapmierina

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

FOTOGALERIJAS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2014. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv